| Natančno merjenje do 600 m |
| Sedem načinov za vsako situacijo |
| Golf in lov brez kompromisov |
| Polnjenje USB-C na poti |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 20. 5. pri vas doma |
zelo kakovosten in natančen daljinomer, doseg 600 metrov, daljnogled s 6-kratno povečavo, natančnost merjenja ± 0,5 m, ročno ostrenje optike, skupno 7 načinov merjenja
Laserski merilnik razdalje z optičnim merjenjem in dosegom merjenja
do 600 metrov.
Visoko natančen daljinomer z dosegom merjenja do
600 metrov s kakovostnim optičnim iskalom,
ki ima 6-kratno povečavo, je primeren ne le za merjenje
daljših razdalj, temveč tudi za golf in
lov.
Daljinomer Mestek WYJ-101 ne meri le
razdalje predmetov od vaše lokacije, temveč zmore veliko
več. Med merjenjem lahko izmeri tudi kot do predmeta in
hitrost. Nenazadnje ima merilnik tudi poseben način za
golfiste. Preklapljanje med načini se izvaja s pritiskom na
gumb. Ta model daljinomera ima skupaj 7 načinov
profesionalnega merjenja razdalje:
Daljinomer je izdelan iz trpežnega materiala. Je
lahek in enostavno prenosljiv. Daljinomeru je priložena
torbica, vendar ga lahko zaradi njegovih dimenzij pospravite
v žep. Daljinomer je namenjen za zunanjo uporabo. Zaradi
svoje zasnove je odporen na prah in hkrati
vodoodporen. Edina stvar, za katero morate poskrbeti, so
optične leče in polnjenje baterije.
Daljinomer ima vgrajeno baterijo. Ta baterija se polni prek
USB-C kabla, ki je priložen v paketu. Omrežni polnilnik ni
priložen, vendar lahko za polnjenje daljinomera na poti uporabite tudi prenosno
baterijo (powerbank).
Lastnosti:
Tehnični parametri:
| Vrsta dodatne opreme | |
| Vrsta instrumenta | Merjenje razdalje |
|---|---|
| Metoda merjenja | Laser |
| Napajanje in baterija | |
| Napajanje | Integrirano polnjenje |
| Vrsta polnjenja | USB-C |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Mobilne aplikacije | Ne |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 70 mm |
| Širina dimenzije | 96 mm |
| Globina dimenzije | 35 mm |
| Ostalo | |
| Druge lastnosti in funkcije | Vgrajen monokular |
ni potreben.